Fotoreport z velikonočního jarmarku

April 16, 2017

http://melnicko.cz/3583-2/

Velikonočnímu jarmarku přálo i počasí

 16.4.2017

O Bílou sobotu se na mělnickém náměstí Míru uskutečnilo první letošní setkání prodejců a jejich zákazníků na Velikonočním jarmarku. Po celé dopoledne si mohli návštěvníci, kteří svým hojným počtem zcela zaplnili náměstí, vybírat z pestré nabídky nejrůznějších produktů. Kromě běžného sortimentu jako je zelenina, pečivo, uzeniny a další zboží, jenž nabízí farmářské trhy, mohli si příchozí pochutnat na ovaru, jaterničkách, guláši a dalších zabíjačkových produktech. O kousek dál to vše potom zapít například výborným pivem Podřipského pivovaru, kde nechybělo ani to velikonoční zelené. Okoštovat bylo možno i produkty mělnických vinařů a nechyběli ani výrobci přírodních vín z černého rybízu a květu aronie. Zahrádkáři si mohli odnést i sadbu různých rostlin, květin či bylinek. K té pravé jarmareční atmosféře přispěl „Potulný bard“ Jiří Wehle jehož nástroje i zpěv zazněly náměstím. Hudební pohádkou o zamilovaném králi bylo pamatováno i na nejmladší návštěvníky. Mohli si tak i zazpívat veselé písničky a zasoutěžit si.

Ačkoli ráno zamračenou oblohou zprvu nevěstilo nic dobrého, během dopoledne se mraky rozehnaly a návštěvníky prozářily sluneční paprsky. Prostě první setkání na zdejším náměstí se jistě vydařilo a tak se můžeme těšit na další setkávání na sobotních Farmářských trzích.

Kdo bude na velikonoce v Mělníku

April 06, 2017

Potulný bard Jiří Wehle bude letos na velikonočních trzích v Mělníku. Přečtěte si o jeho cestě. 

Provozní řád mělnických trhů

March 23, 2017

PROVOZNÍ ŘÁD

Závazný pro Mělnické trhy konané na náměstí Míru v Mělníku v roce 2017

Provozovatel a správce: SVĚTLONOŠKA, z.s., Strážnická 1521, 276 01  Mělník, 

IČO: 048 37 321

Preambule

Prodej na Mělnických trzích konaných v týdenním intervalu v období od 15.4.2017 do 31.10.2017 mohou provozovat podnikatelé (právnické nebo fyzické osoby) nebo jiné osoby s oprávněním k předmětné činnosti, nebo občané se svými přebytky ze zahrady nebo výsledky chovatelské činnosti.

 

Please reload

GALERIE FOTOGRAFIÍ Z MĚLNICKÝCH AKCÍ

advent 2017

velikonoční jarmark 2017

OBRÁZKY Z  TRHŮ 2017 NA MĚLNICKÉM NÁMĚSTÍ

© 2016 by Marcela Vaňhová  

Všechny texty a fotografie jsou majetkem společnosti a je zakázáno je kopírovat nebo jinak rozšiřovat.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now